FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil

Witamy Gość
Obecny czas to 2018-02-23, 03:10

Pogoda na Dzisiaj

Cytat dla Ciebie...

TO, CO WAŻNE I MIŁE

Gazetka MOW-owa
 

Recenzje naszych wychowanek

Wirtualny pokój
pedagoga/psychologa szkolnego

Sekretariat


KONTAKT Z NAMI

WAŻNE STRONY

Ostatnie zdjęcia
Walentynkowe przepyszności 2
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:37
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
Walentynkowe przepyszności
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:36
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
a tak tworzy się Kronika Ośrodka
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:35
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Czuchowie Pieńkach

    Nasz ośrodek jest niepubliczną, całodobową i całoroczną placówką resocjalizacyjną dla dziewcząt w wieku 13 - 18 lat
     Naszym celem jest wychowanie i wspieranie w rozwoju młodzieży znajdującej się w sytuacji kryzysowej. Podejmujemy próby wszechstronnego rozwijania zainteresowań wychowanek, przygotowując je do pełnienia konstruktywnych ról społecznych. Stawiamy na wyzwolenie aktywności i kreatywności naszych podopiecznych. Uczymy tolerancji, szacunku dla innego człowieka, odpowiedzialności za siebie i innych. Propagujemy zdrowy styl życia. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami wspomagającymi rozwój nieletnich.
Liczne, piękne, zielone tereny sprzyjają zdrowemu trybowi życia i wyciszeniu

Struktura zarządzania MOW w Czuchowie Pieńkach
Jak do nas dojechać?

Wyświetl większą mapę

Informujemy, iż spotkanie zespołu pomocy psychologiczno – pedagogicznej dla uczennic kształcących się poza MOW odbędzie się dnia 22.02.2018 r.

Informujemy, iż spotkania Zespołów pomocy psychologiczno – pedagogicznej w miesiącu lutym odbędą w następujących terminach:

12.02.2018 r. – KLASA III ODDZIAŁU GIMNAZJUM
13.02.2018 r. – KLASA II ODDZIAŁU GIMNAZJUM
14.02.2018 r. – KLASA VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ
W związku z powyższym nie będzie spotkania w dniu 27.02.2018 r.

Spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej w Specjalnej Szkole Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czuchowie Pieńkach w II semestrze roku szkolnego 2017/2018 będą odbywały się w następujących terminach:

27.02.2018 r.
20.03.2018 r.
24.04.2018 r.
22.05.2018 r.
26.06.2018 r.

W powyższych terminach będą odbywały się również spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej dla wychowanek, które przybędą w terminie 30 dni poprzedzających spotkanie zespołu. O każdej zmianie terminu spotkania osoby bezpośrednio zainteresowane będą informowane indywidualnie.

Kiermasz GOK w Platerowie
Autor: jaro_fx @ 2017-12-28, 22:51
Przed świętami Gminny Ośrodek Kultury w Platerowie zorganizował kiermasz Bożonarodzeniowy. Jak zawsze, nasze wolontariuszki stanęły na wysokości zadania i spisały się na medal. Przed uroczystością pomogły w przygotowaniu i udekorowaniu sali. Samodzielnie wykonały transparent reklamujący to wydarzenie. Wychowanki należące do sekcji ekologicznej zadbały o choinkę a sekcja kulinarna przygotowała dla nas pierniczki. Dziewczęta w przebraniu Śnieżynek zachęcały okolicznych mieszkańców do odwiedzenia GOK, gdzie w miłej i świątecznej atmosferze można było podziwiać wyroby regionalnego rękodzieła. To jeszcze nie koniec atrakcji, tego dnia wystąpiły dla nas dzieci z sekcji tanecznej oraz zespół Folk - Fit z Łosic. Największą radość na twarzach wszystkich wywołały jednak odwiedziny św. Mikołaja. Dzieci od razu otoczyły go z każdej strony, niecierpliwie zerkając co przyniósł w wielkim worku. W podziękowaniu za prezenty wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy. Podczas trwania kiermaszu wolontariuszki cały czas opiekowały się dziećmi organizując im rozmaite atrakcje. Wspólnie ubierały choinkę, dekorowały pierniczki oraz pomogły w wykonaniu gigantycznie długiego łańcucha na choinkę. Ten dzień był dla wolontariuszek wielkim wyzwaniem, mimo wielu obowiązków opiekowały się dziećmi wkładając w to całe serce, dzieci to czuły i z płaczem opuszczały mury GOK-u. Pod koniec dnia jednogłośnie stwierdziliśmy, że nasze Śnieżynki mają duży dar przekonywania, ponieważ przez cały dzień odwiedziło nas wielu gości. Ze sprzedaży naszych wyrobów udało się nazbierać na wspólną wycieczkę z dziećmi, które uczęszczają na zajęcia. Wolontariat i praca z dziećmi daje nam dużo satysfakcji i radości. Bardzo nam miło, że dzieci tak się do nas przywiązały i z utęsknieniem czekają na kolejne spotkania z nami. To, że możemy sprawić komuś radość jest dla nas największym prezentem. Dziękujemy naszej Pani Ani za zaproszenie.Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach
_____________________