FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil

Witamy Gość
Obecny czas to 2018-08-21, 12:35

Cytat dla Ciebie...

POGODA W REGIONIE

TO, CO WAŻNE I MIŁE


Gazetka MOW-owa
 

Recenzje naszych wychowanek

Wirtualny pokój
pedagoga/psychologa szkolnego

Sekretariat


KONTAKT Z NAMI

WAŻNE STRONY

Ostatnie zdjęcia
Walentynkowe przepyszności 2
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:37
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
Walentynkowe przepyszności
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:36
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
a tak tworzy się Kronika Ośrodka
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:35
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Czuchowie Pieńkach

    Nasz ośrodek jest niepubliczną, całodobową i całoroczną placówką resocjalizacyjną dla dziewcząt w wieku 13 - 18 lat
     Naszym celem jest wychowanie i wspieranie w rozwoju młodzieży znajdującej się w sytuacji kryzysowej. Podejmujemy próby wszechstronnego rozwijania zainteresowań wychowanek, przygotowując je do pełnienia konstruktywnych ról społecznych. Stawiamy na wyzwolenie aktywności i kreatywności naszych podopiecznych. Uczymy tolerancji, szacunku dla innego człowieka, odpowiedzialności za siebie i innych. Propagujemy zdrowy styl życia. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami wspomagającymi rozwój nieletnich.
Liczne, piękne, zielone tereny sprzyjają zdrowemu trybowi życia i wyciszeniu

Struktura zarządzania MOW w Czuchowie Pieńkach
Jak do nas dojechać?
Spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej w Specjalnej Szkole Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czuchowie Pieńkach w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 będą odbywały się w następujących terminach:

Informacja w przygotowaniu...

W powyższych terminach będą odbywały się również spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej dla wychowanek, które przybędą w terminie 30 dni poprzedzających spotkanie zespołu. O każdej zmianie terminu spotkania, osoby bezpośrednio zainteresowane, będą informowane indywidualnie.

Przygotowania do Pikniku
Autor: jaro_fx @ 2018-08-13, 18:35
PIKNIK „Sieciaki na wakacjach, w naszej miejscowości”
W dniu dzisiejszym zaczęłyśmy przygotowania do pikniku pod hasłem: „Sieciaki na wakacjach, w naszej miejscowości”. To wydarzenie odbędzie się na placu naszego ośrodka w dniu 11 sierpnia br. Rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 16:00. Chcemy przekazać dzieciom i młodzieży wiedzę na temat bezpieczeństwa w Internecie. Zaplanowałyśmy bogaty scenariusz imprezy, o którym niedługo Was poinformujemy. Dzisiaj stworzyłyśmy pierwsze dekoracje wspólnie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Platerowie. Zaczęłyśmy od Sieciuchów, mamy Kłamacza, Bełkota, Kradzieja i Śmieciucha, są to negatywne postacie internetowe. Przed nami jeszcze postać pozytywna, którą wykonamy na najbliższych zajęciach w osobie robota NetRobiego, który walczy z Sieciuchami. Chcemy by każde dziecko uczestniczące w tym pikniku doświadczyło edukacji w formie gier i zabaw, jako miłej odmiany od nadużywania technologii. Dzieci, które wezmą udział w zabawach dowiedzą się, jak chronić swoją prywatność w niebezpiecznych treściach online oraz o szkodliwym wpływie komputera na zdrowie. Mamy nadzieję na udaną zabawę.
Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach
_____________________