Strona Główna
»
ARCHIWUM
»
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Napisz odpowiedź
Użytkownik
Temat
Ikona Tematu/Postu
Treść wiadomości
Ikony Emocji
µ
Ω
Π
φ
Δ
Θ
Λ
Σ
Φ
Ψ
α
β
χ
τ
γ
δ
ε
ζ
η
ψ
θ
λ
ξ
ρ
σ
ω
κ
Γ
♣
♥
ø
§
©
®
•
™
°
«
»
≤
≥
³
²
½
¼
¾
±
÷
×
√
∞
∫
≈
≠
≡
≈
←
→
↑
↓
↔
€
£
¥
¢
ƒ
Kolor:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańczowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Cień:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańczowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Ogień:
Domyślny
Ciemnoczerwony
Czerwony
Pomarańczowy
Brązowy
Żółty
Zielony
Oliwkowy
Błękitny
Niebieski
Ciemnoniebieski
Purpurowy
Fioletowy
Biały
Czarny
Rozmiar:
Minimalny
Mały
Normalny
Duży
Ogromny
Czas ważności postu/tematu
Wybierz, po ilu dniach post ma być automatycznie usunięty. Jeśli jest to nowy temat, zostanie usunięty w całości.
Bez limitu
1 Dzień
2 Dni
3 Dni
4 Dni
5 Dni
6 Dni
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
Freak & Letter styles
Ctrl+Z aby cofnąć
Opcje
HTML:
NIE
BBCode
:
TAK
Uśmieszki:
TAK
Wyłącz BBCode w tym poście
Wyłącz Uśmieszki w tym poście
Skocz do:
Wybierz forum
Strona Główna
|--Ściąganie plików
| |--Pobieranie - OGÓLNY
| |--Ogłoszenia - DOSTĘP OGÓLNY
|--SEKCJE
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
| |--
|--SAMORZĄD WYCHOWANEK
| |--
|--ARCHIWUM
|--NASZE FILMY
| |--FILMY
|--Pozytywne Rodzicielstwo
| |--Fantom RealityCare Baby III
|--mgu
| |--Młodzieżowa Grupa Usamodzielnienia
|--Nasze Osiągnięcia
| |--Nasze osiągnięcia
Przegląd tematu
Autor
Wiadomość
jaro_fx
Wysłany: 2015-07-20, 21:29
Temat postu: ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015
Koniec Roku Szkolnego 2014/2015
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 uczciliśmy uroczystą akademią, którą rozpoczęliśmy od powitania gości. Zaprezentowaliśmy połączenie dwóch tańców, klasycznego poloneza z tańcem hiphopowy - „taniec więźniów”. Przygotowaliśmy również kabaret nawiązujący do najczęściej wykonywanych zawodów kobiecych. Koleżanki z klasy I przygotowały część wokalną akademii.
Przedstawicielki klasy I, w sposób szczególny zwróciły się do koleżanek, które opuszczają szkolne mury - "Gimnazjum dla Was, to już przeszłość. I choć rozejdziecie się na cztery strony świata, to życzymy Wam, abyście realizowały swoje plany, marzenia. Nie zapominajcie też o szkole, w której przeżyłyście wiele radosnych chwil. Pamiętajcie o swoich młodszych koleżankach i o naszych nauczycielach.”
Na zakończenie prowadzący podziękowali nauczycielom za ich wysiłek oraz życzyli dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły, zaproszonym gościom, koleżankom oraz kolegom słonecznych i pięknych wakacji.
Po zakończeniu części artystycznej głos zabrali:
Pan dyrektor Jan Michalik, Z-ca dyrektora Jarosław Olesiewicz wręczyli dyplomy i nagrody wychowankom, które reprezentowały nasz Ośrodek na konkursach tanecznych i wokalnych, aktywnie uczestniczyły w życiu kulturalnym i społecznym Ośrodka.
Pani dyrektor ds. dydaktycznych Jolanta Mazurkiewicz wraz z wychowawcą klasy III - Panem Krzysztofem Dziołakiem, wręczyli absolwentkom dyplomy ukończenia gimnazjum, jak również nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce.
Po zakończeniu akademii wszyscy zostali zaproszeni na wspólny poczęstunek przygotowany przez naszą kucharkę Panią Jolę, jak również dziewczęta uczestniczące w sekcji kulinarnej.
ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI
Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach