FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil


Napisz nowy temat Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Poprzedni temat :: Następny temat
SEKCJA TENISA STOŁOWEGO
Autor Wiadomość
jaro_fx
Administrator


Posty: 832
Wysłany: 2026-03-26, 11:41   SEKCJA TENISA STOŁOWEGO

sekcja tenisa stołowego


Sekcja tenisa stołowego w naszym Ośrodku zapewnia dziewczętom możliwość regularnego doskonalenia sprawności psychomotorycznej. Zajęcia skupiają się na nauce techniki gry, koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz szybkości reakcji. Poprzez systematyczne treningi przy stole, wychowanki pracują nad koncentracją oraz umiejętnością przewidywania działań przeciwnika. Tenis stołowy jest traktowany jako dyscyplina wymagająca dużej dyscypliny wewnętrznej oraz precyzji w wykonywaniu zadań ruchowych.
Istotnym elementem funkcjonowania sekcji jest przygotowanie do udziału w rozgrywkach wewnątrz ośrodkowych. Rywalizacja indywidualna i deblowa uczy dziewczęta radzenia sobie z presją oraz wyciągania konstruktywnych wniosków zarówno z sukcesów, jak i porażek. Aktywność ta sprzyja budowaniu pozytywnych relacji rówieśniczych oraz zdrowej wymianie sportowych doświadczeń. Program zajęć kładzie duży nacisk na kulturę gry oraz przestrzeganie zasad etyki sportowej. Udział w sekcji wspiera proces resocjalizacji, promując konstruktywne sposoby spędzania czasu wolnego oraz rozwój osobistych pasji.



















  
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  




Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach