FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil

Witamy Gość
Obecny czas to 2018-08-22, 05:26

Cytat dla Ciebie...

POGODA W REGIONIE

TO, CO WAŻNE I MIŁE


Gazetka MOW-owa
 

Recenzje naszych wychowanek

Wirtualny pokój
pedagoga/psychologa szkolnego

Sekretariat


KONTAKT Z NAMI

WAŻNE STRONY

Ostatnie zdjęcia
Walentynkowe przepyszności 2
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:37
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
Walentynkowe przepyszności
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:36
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
a tak tworzy się Kronika Ośrodka
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:35
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Czuchowie Pieńkach

    Nasz ośrodek jest niepubliczną, całodobową i całoroczną placówką resocjalizacyjną dla dziewcząt w wieku 13 - 18 lat
     Naszym celem jest wychowanie i wspieranie w rozwoju młodzieży znajdującej się w sytuacji kryzysowej. Podejmujemy próby wszechstronnego rozwijania zainteresowań wychowanek, przygotowując je do pełnienia konstruktywnych ról społecznych. Stawiamy na wyzwolenie aktywności i kreatywności naszych podopiecznych. Uczymy tolerancji, szacunku dla innego człowieka, odpowiedzialności za siebie i innych. Propagujemy zdrowy styl życia. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami wspomagającymi rozwój nieletnich.
Liczne, piękne, zielone tereny sprzyjają zdrowemu trybowi życia i wyciszeniu

Struktura zarządzania MOW w Czuchowie Pieńkach
Jak do nas dojechać?
Spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej w Specjalnej Szkole Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czuchowie Pieńkach w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 będą odbywały się w następujących terminach:

Informacja w przygotowaniu...

W powyższych terminach będą odbywały się również spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej dla wychowanek, które przybędą w terminie 30 dni poprzedzających spotkanie zespołu. O każdej zmianie terminu spotkania, osoby bezpośrednio zainteresowane, będą informowane indywidualnie.

Ośrodek w Serpelicach
Autor: jaro_fx @ 2018-08-19, 13:16
Drugą połowę wakacji spędziłyśmy aktywnie, survivalowo. Postanowiłyśmy wrócić do przepięknego miejsca, bogatego w rozrywki i tętniącego ciszą, do Serpelic. Dzień zaczęłyśmy od zakwaterowania, potem udałyśmy się do parku linowego, a następnie, po posiłku, udałyśmy się na granice Polski z Białorusią. Przywitało nas tam miło dwóch funkcjonariuszy Straży Granicznej. Poznałyśmy historię granicy, możliwości jej przekroczenia, sprzęt, jakim dysponuje Straż Graniczna oraz sankcje, jakie grożą za przekroczenie granicy w niedozwolonym miejscu. Kolejnym etapem było nazbieranie opału do naszego ogniska, które planowałyśmy na wieczór. Smaczną nowością okazały się podpłomyki z parówką wewnątrz.
Następnego dnia, kiedy słońce było już dość wysoko, wyruszyłyśmy do innego parku linowego, gdzie również była wyśmienita zabawa. Po ekstremalnych przeżyciach w parku linowym, wyruszyłyśmy na spływ kajakami po rzece Bug. Niestety, trasa była zbyt długa, więc podjęłyśmy decyzję o wcześniejszym zakończeniu spływu. Wróciłyśmy do ośrodka pełne pozytywnych wrażeń i planów na kolejny, już trzeci wyjazd do tej przepięknej miejscowości, gdzie, oprócz „przefajnych” rozrywek, mogłyśmy podziwiać piękno natury i otaczającego nas, „dzikiego” świata.Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach
_____________________