FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil

Witamy Gość
Obecny czas to 2018-08-22, 05:25

Cytat dla Ciebie...

POGODA W REGIONIE

TO, CO WAŻNE I MIŁE


Gazetka MOW-owa
 

Recenzje naszych wychowanek

Wirtualny pokój
pedagoga/psychologa szkolnego

Sekretariat


KONTAKT Z NAMI

WAŻNE STRONY

Ostatnie zdjęcia
Walentynkowe przepyszności 2
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:37
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
Walentynkowe przepyszności
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:36
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
a tak tworzy się Kronika Ośrodka
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:35
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Czuchowie Pieńkach

    Nasz ośrodek jest niepubliczną, całodobową i całoroczną placówką resocjalizacyjną dla dziewcząt w wieku 13 - 18 lat
     Naszym celem jest wychowanie i wspieranie w rozwoju młodzieży znajdującej się w sytuacji kryzysowej. Podejmujemy próby wszechstronnego rozwijania zainteresowań wychowanek, przygotowując je do pełnienia konstruktywnych ról społecznych. Stawiamy na wyzwolenie aktywności i kreatywności naszych podopiecznych. Uczymy tolerancji, szacunku dla innego człowieka, odpowiedzialności za siebie i innych. Propagujemy zdrowy styl życia. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami wspomagającymi rozwój nieletnich.
Liczne, piękne, zielone tereny sprzyjają zdrowemu trybowi życia i wyciszeniu

Struktura zarządzania MOW w Czuchowie Pieńkach
Jak do nas dojechać?
Spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej w Specjalnej Szkole Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czuchowie Pieńkach w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 będą odbywały się w następujących terminach:

Informacja w przygotowaniu...

W powyższych terminach będą odbywały się również spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej dla wychowanek, które przybędą w terminie 30 dni poprzedzających spotkanie zespołu. O każdej zmianie terminu spotkania, osoby bezpośrednio zainteresowane, będą informowane indywidualnie.

Wernisaż w Platerowie
Autor: jaro_fx @ 2018-07-16, 20:46
Dnia 7 lipca br. uczestniczyłyśmy w wernisażu podsumowującym XIV Plener Artystyczny, organizowany corocznie w Platerowie. W tym roku plener odbył się pod hasłem „”Niepodległa , jak to łatwo powiedzieć…” W plenerze brało udział 16 artystów, którzy stworzyli kolejne dzieła wzbogacając szkolną galerię sztuki współczesnej, Szkoły Podstawowej w Platerowie o obrazy, fotografie, rzeźby. Prace które powstały to interpretacja dialogu, nawiązania do pojęć: wolność, niepodległość, swoboda. Podczas wernisażu odbył się także koncert jazzowy. W wydarzeniu uczestniczyli artyści dzieł. Była to niepowtarzalna okazja osobistego spotkania z autorem wystawionych prac. Miałyśmy niecodzienną okazję zadać artyście pytanie dotyczące jego dzieła. Wydarzenie to spowodowało, że zaczęłyśmy inaczej postrzegać sztukę, bardzo nas zainteresowała.

Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach
_____________________