FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil

Witamy Gość
Obecny czas to 2018-08-21, 14:17

Cytat dla Ciebie...

POGODA W REGIONIE

TO, CO WAŻNE I MIŁE


Gazetka MOW-owa
 

Recenzje naszych wychowanek

Wirtualny pokój
pedagoga/psychologa szkolnego

Sekretariat


KONTAKT Z NAMI

WAŻNE STRONY

Ostatnie zdjęcia
Walentynkowe przepyszności 2
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:37
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
Walentynkowe przepyszności
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:36
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
a tak tworzy się Kronika Ośrodka
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:35
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Czuchowie Pieńkach

    Nasz ośrodek jest niepubliczną, całodobową i całoroczną placówką resocjalizacyjną dla dziewcząt w wieku 13 - 18 lat
     Naszym celem jest wychowanie i wspieranie w rozwoju młodzieży znajdującej się w sytuacji kryzysowej. Podejmujemy próby wszechstronnego rozwijania zainteresowań wychowanek, przygotowując je do pełnienia konstruktywnych ról społecznych. Stawiamy na wyzwolenie aktywności i kreatywności naszych podopiecznych. Uczymy tolerancji, szacunku dla innego człowieka, odpowiedzialności za siebie i innych. Propagujemy zdrowy styl życia. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami wspomagającymi rozwój nieletnich.
Liczne, piękne, zielone tereny sprzyjają zdrowemu trybowi życia i wyciszeniu

Struktura zarządzania MOW w Czuchowie Pieńkach
Jak do nas dojechać?
Spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej w Specjalnej Szkole Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czuchowie Pieńkach w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 będą odbywały się w następujących terminach:

Informacja w przygotowaniu...

W powyższych terminach będą odbywały się również spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej dla wychowanek, które przybędą w terminie 30 dni poprzedzających spotkanie zespołu. O każdej zmianie terminu spotkania, osoby bezpośrednio zainteresowane, będą informowane indywidualnie.

Wycieczka do Białowieży
Autor: jaro_fx @ 2018-07-14, 12:29
W plenerze pięknej przyrody Parku Narodowego w Białowieży mieliśmy okazje zwiedzić Rezerwat Żubrów. Na początku naszej wizyty w Parku Białowieskim mogliśmy obejrzeć wstawę edukacyjną dotyczącą tematyki żubra, miejsca ich występowania, budowy ciała, mogłyśmy skorzystać również z gier interaktywnych. Drugim punktem było zwiedzanie samego parku, wybiegów dla zwierząt zamieszkujących Puszczę Białowieską. Byłyśmy pod wielkim wrażeniem zwierząt, których, na co dzień nie spotkamy w innych lasach Polski. Największe wrażenie zrobiły na nas Żubry, ich rozmiary, potężnie zbudowane ciała, jak również wilki i rysie. Następnym punktem naszej wycieczki było zwiedzanie Muzeum Przyrody w Białowieży. Dzięki tej wizycie dowiedziałyśmy się, wiele ciekawych informacji o całym ekosystemie Puszczy Białowieskiej, jej faunie i florze. Wycieczka była bardzo udana, zmęczone, ale zadowolone i pełne wiedzy wróciłyśmy do ośrodka.
Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach
_____________________