FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil

Witamy Gość
Obecny czas to 2018-08-21, 12:35

Cytat dla Ciebie...

POGODA W REGIONIE

TO, CO WAŻNE I MIŁE


Gazetka MOW-owa
 

Recenzje naszych wychowanek

Wirtualny pokój
pedagoga/psychologa szkolnego

Sekretariat


KONTAKT Z NAMI

WAŻNE STRONY

Ostatnie zdjęcia
Walentynkowe przepyszności 2
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:37
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
Walentynkowe przepyszności
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:36
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
a tak tworzy się Kronika Ośrodka
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:35
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Czuchowie Pieńkach

    Nasz ośrodek jest niepubliczną, całodobową i całoroczną placówką resocjalizacyjną dla dziewcząt w wieku 13 - 18 lat
     Naszym celem jest wychowanie i wspieranie w rozwoju młodzieży znajdującej się w sytuacji kryzysowej. Podejmujemy próby wszechstronnego rozwijania zainteresowań wychowanek, przygotowując je do pełnienia konstruktywnych ról społecznych. Stawiamy na wyzwolenie aktywności i kreatywności naszych podopiecznych. Uczymy tolerancji, szacunku dla innego człowieka, odpowiedzialności za siebie i innych. Propagujemy zdrowy styl życia. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami wspomagającymi rozwój nieletnich.
Liczne, piękne, zielone tereny sprzyjają zdrowemu trybowi życia i wyciszeniu

Struktura zarządzania MOW w Czuchowie Pieńkach
Jak do nas dojechać?
Spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej w Specjalnej Szkole Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czuchowie Pieńkach w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 będą odbywały się w następujących terminach:

Informacja w przygotowaniu...

W powyższych terminach będą odbywały się również spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej dla wychowanek, które przybędą w terminie 30 dni poprzedzających spotkanie zespołu. O każdej zmianie terminu spotkania, osoby bezpośrednio zainteresowane, będą informowane indywidualnie.

Spływ kajakami w Gostchorzy
Autor: jaro_fx @ 2018-07-07, 19:22
Po ciężkim roku nauki w szkole przyszedł czas na odpoczynek. Przed wyjazdami na wakacje skorzystałyśmy z zaproszenia naszych kolegów z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Gostchorzy i wybrałyśmy się do nich w odwiedziny. Chłopcy przyjęli nas bardzo życzliwie i przygotowali dla nas wiele atrakcji. Pogoda dopisała, więc mogłyśmy spędzić ten czas aktywnie na świeżym powietrzu. Najbardziej podobało nam się pływanie kajakami. Pływałyśmy pod czujnym okiem wychowawców i kolegów, którzy już mają doświadczenie i udzielili nam wielu cennych wskazówek jak sterować wiosłami. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również ściana wspinaczkowa. Dzięki aktywności sportowej mogłyśmy się zrelaksować po całym roku nauki. Polecamy wszystkim taką formę spędzania wolnego czasu.Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach
_____________________