FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil

Witamy Gość
Obecny czas to 2018-08-21, 14:16

Cytat dla Ciebie...

POGODA W REGIONIE

TO, CO WAŻNE I MIŁE


Gazetka MOW-owa
 

Recenzje naszych wychowanek

Wirtualny pokój
pedagoga/psychologa szkolnego

Sekretariat


KONTAKT Z NAMI

WAŻNE STRONY

Ostatnie zdjęcia
Walentynkowe przepyszności 2
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:37
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
Walentynkowe przepyszności
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:36
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
a tak tworzy się Kronika Ośrodka
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:35
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Czuchowie Pieńkach

    Nasz ośrodek jest niepubliczną, całodobową i całoroczną placówką resocjalizacyjną dla dziewcząt w wieku 13 - 18 lat
     Naszym celem jest wychowanie i wspieranie w rozwoju młodzieży znajdującej się w sytuacji kryzysowej. Podejmujemy próby wszechstronnego rozwijania zainteresowań wychowanek, przygotowując je do pełnienia konstruktywnych ról społecznych. Stawiamy na wyzwolenie aktywności i kreatywności naszych podopiecznych. Uczymy tolerancji, szacunku dla innego człowieka, odpowiedzialności za siebie i innych. Propagujemy zdrowy styl życia. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami wspomagającymi rozwój nieletnich.
Liczne, piękne, zielone tereny sprzyjają zdrowemu trybowi życia i wyciszeniu

Struktura zarządzania MOW w Czuchowie Pieńkach
Jak do nas dojechać?
Spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej w Specjalnej Szkole Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czuchowie Pieńkach w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 będą odbywały się w następujących terminach:

Informacja w przygotowaniu...

W powyższych terminach będą odbywały się również spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej dla wychowanek, które przybędą w terminie 30 dni poprzedzających spotkanie zespołu. O każdej zmianie terminu spotkania, osoby bezpośrednio zainteresowane, będą informowane indywidualnie.

Procedura wyrabiania Dowodu Osobistego
Autor: jaro_fx @ 2018-05-25, 22:46
Celem piątkowych zajęć w Młodzieżowej Grupie Usamodzielnienia było omówienie procedury wyrabiania dowodu osobistego. Dowiedziałyśmy się, że dowód osobisty jest podstawowym dokumentem stwierdzającym naszą tożsamość i poświadczającym nasze obywatelstwo. Każdy pełnoletni obywatel Polski, zamieszkujący na jej terytorium jest obowiązany posiadać dowód osobisty. Usłyszałyśmy jakie informacje zawarte są w dowodzie osobistym, a są to: imię i nazwisko, nazwisko rodowe, imiona rodziców, data i miejsce urodzenia, płeć, numer pesel, obywatelstwo oraz wizerunek twarzy. Dodatkowo wiemy także, że każdy dowód posiada serię i numer, datę wydania i datę ważności oraz wskazany jest w nim organ wydający. Dowiedziałyśmy się także, że dowody osobiste wydawane są przez organy gminy, na okres 10 lat, a wniosek o wydanie dowodu możemy złożyć w dowolnym urzędzie, niezależnie od miejsca zamieszkania. Miałyśmy także możliwość wypełnienia wniosku o wydanie dowodu osobistego, który został opracowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Zdobyte informacje zapewne zostaną przez nas już niedługo wykorzystane, gdy staniemy przed faktem wyrabiania naszego dokumentu tożsamości. Już teraz wiemy, jakie procedury czekają nas przy składaniu wniosku o wydanie dowodu osobistego.Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach
_____________________