FAQ
Szukaj
Użytkownicy
Rejestracja
Zaloguj
Profil

Witamy Gość
Obecny czas to 2018-08-22, 05:26

Cytat dla Ciebie...

POGODA W REGIONIE

TO, CO WAŻNE I MIŁE


Gazetka MOW-owa
 

Recenzje naszych wychowanek

Wirtualny pokój
pedagoga/psychologa szkolnego

Sekretariat


KONTAKT Z NAMI

WAŻNE STRONY

Ostatnie zdjęcia
Walentynkowe przepyszności 2
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:37
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
Walentynkowe przepyszności
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:36
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
a tak tworzy się Kronika Ośrodka
Wysłał: jaro_fx
2015-02-28, 21:35
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
w Czuchowie Pieńkach

    Nasz ośrodek jest niepubliczną, całodobową i całoroczną placówką resocjalizacyjną dla dziewcząt w wieku 13 - 18 lat
     Naszym celem jest wychowanie i wspieranie w rozwoju młodzieży znajdującej się w sytuacji kryzysowej. Podejmujemy próby wszechstronnego rozwijania zainteresowań wychowanek, przygotowując je do pełnienia konstruktywnych ról społecznych. Stawiamy na wyzwolenie aktywności i kreatywności naszych podopiecznych. Uczymy tolerancji, szacunku dla innego człowieka, odpowiedzialności za siebie i innych. Propagujemy zdrowy styl życia. Jesteśmy otwarci na współpracę ze środowiskiem lokalnym i instytucjami wspomagającymi rozwój nieletnich.
Liczne, piękne, zielone tereny sprzyjają zdrowemu trybowi życia i wyciszeniu

Struktura zarządzania MOW w Czuchowie Pieńkach
Jak do nas dojechać?
Spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej w Specjalnej Szkole Podstawowej przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czuchowie Pieńkach w I semestrze roku szkolnego 2018/2019 będą odbywały się w następujących terminach:

Informacja w przygotowaniu...

W powyższych terminach będą odbywały się również spotkania zespołów pomocy psychologiczno –pedagogicznej dla wychowanek, które przybędą w terminie 30 dni poprzedzających spotkanie zespołu. O każdej zmianie terminu spotkania, osoby bezpośrednio zainteresowane, będą informowane indywidualnie.

Piknik rodzinny SIECIAKI w MOW Czuchów Pieńki
Autor: jaro_fx @ 2018-08-13, 18:44
Dzisiejszego dnia w naszym ośrodku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Odbył się u nas piknik pod hasłem „Sieciaki w naszej miejscowości”. Wspólnie ze wszystkimi wychowankami, pod okiem wychowawców, stworzyłyśmy 4 atrakcyjne stanowiska do gier i zabaw, a było to: sieciokino, gdzie każdy mógł obejrzeć kreskówkę na temat bezpieczeństwa w sieci i wziąć udział w quizie. Na stanowisku „megacentrum zabezpieczeń” była możliwość korzystania z edukacyjnych gier komputerowych. Było też stanowisko „sieciomat losujący”, na którym wszyscy zainteresowani losowali pytania także o tematyce bezpieczeństwa w sieci i odpowiadali na nie. Ostatnie stanowisko najbardziej oblegane przez najmłodszych uczestników naszej zabawy to „Sieciakowa strefa rozrywki”, gdzie było można kolorować sieciakowe rysunki i rozwiązywać rebusy i krzyżówki. Także przygotowałyśmy zajęcia sportowe, by rozruszać naszych małych gości: było przeciąganie liny, slalom z piłką, skakanie przez skakankę oraz badminton. Na naszej imprezie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było dużo śmiechu, można było skosztować pysznej waty cukrowej oraz pozjeżdżać z dmuchanego zamku. Całą imprezę zakończyło wielkie losowanie i każdy wyszedł z niej z nagrodą, z uśmiechniętą buzia oraz dyplomem. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Platerów, z którym zrobiłyśmy pamiątkowe zdjęcie, sołtys wsi Czuchów-Pieńki, grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej w Platerowie i nasza zaprzyjaźniona grupa wraz z opiekunem z Gminnego Ośrodka Kultury w Platerowa.

Młodzieżowy Osrodek Wychowawczy w Czuchowie Pienkach
_____________________